Вакансия от 16 сентября 2020

Web Designer

Компания:
Seolitte
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 2 лет
Образование:
высшее

Описание вакансии

Agenția de SEO & Digital Marketing este în căutarea unui web și graphic designer PART-TIME creativ și pasionat de artă digitală.

Iată ce vei face:
● Design grafic - bannere și ilustrații
● Design web - crearea site-urilor, landing page
● Crearea identității afacerilor, brandbook-urilor.

Și iată care sunt cerințele:
- Cunoașterea obligatorie a GRAFICII în Adobe Photoshop, Adobe Flash, Ilustrator
- Creativitate
- Talent grafic
- Cunoștințe foarte bune de prelucrare a imaginilor
- Experiență în realizarea de layout-uri / machete grafice / web design
- Cunoștințele avansate în: HTML, CSS, jQuery, PHP, mysql reprezintă un avantaj.

Apreciem foarte mult dacă:
● Ești pasionat de ocupația ta și urmezi tendințele pieței digitale.
● Ai experiență profesională în Adobe Photoshop și Illustrator
* Experiența în UI / UX și After Effects este un plus.

Ce îți oferim?
• Salariu motivant
• Motivație și posibilitatea de a activa într-o companie tânără și energică
• Creștere personală și profesională
• Interacțiune și networking de calitate
• Biscuiți, cafea și vin bun la teambuilding.

Suntem o familie mare, așa că te așteptăm pentru ca să schimbăm viziunea antreprenorilor despre impactul marketingului digital! Devino parte a echipei SEOLITTE și transformă-ți propriul viitor! CV-ul aici: hr@SEOLITTE.com

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza