Вакансия от 06 октября 2020

Supervisor

10000 лей

Компания:
Bisar  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Образование:
высшее

Описание вакансии

Noi suntem ARA-Asociația Agențiilor de recrutare din RM. Avem ca misiune dezvoltarea domeniului de recrutare /selecție și informarea cetățenilor despre oportunitățile lucrului legal peste hotare.

Candidatul nostru:
- Atitudine de lider;
- Deține diplomă de studii superioare sau învățământ profesional;
- Cunoaște limbile română și rusă fluent;
- Este utilizator încrezut de PC și tehnică de birou;
- Se caracterizează prin responsabilitate, amabilitate, atitudine pro-activă.

Cerinte:
- coordonarea și dezvoltarea departamentul pe care-l ai în subordine;
-Creșterea vânzărilor, dezvoltarea abilităților de a vinde, de a negocia si a obține rezultatele dorite în raport cu clienții;

Beneficii:
- oficiu in centru orasului;
- salariu atractiv;
- training de calitate;

Suna acum pentru mai multe detalii!
Nr de contact:079911110

Контактное лицо: Victoria
E-mail:hr.asociatia@gmail.com

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza