Вакансия от 14 марта 2021

Tehnolog, SRL "Orhei-Vit", filiala din Orhei

Компания:
Orhei-Vit
Город:
Кишинёв, Орхей
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 2 лет
Образование:
среднее специальное

Описание вакансии

Tehnolog, SRL

Responsabilităţi:
- Coordonarea proceselor tehnologice prin acţiuni de control şi întreprinderea măsurilor de
   înlăturare a neconformităţilor;
- Organizarea procesului de elaborare şi lansare a produselor noi;
- Monitorizarea calităţii produselor noi şi supravegherea procesului de producţie;
- Efectuarea analizei de piaţă privind produsele concurente;
- Organizarea şi petrecerea degustărilor comparative cu produsele concurenţilor.

Cerinţe:
- Studii superioare şi/sau medii speciale în tehnologia produselor alimentare;
- Experienţa de muncă în domeniu similar va constitui un avantaj;
- Apreciem sociabilitatea, flexibilitatea şi responsabilitatea angajaţilor.

Oferim:
- Angajare oficială 100%;
- Instruire la locul de muncă;
- Salariu competitiv şi motivant;
- Posibilitatea de dezvoltare personală şi profesională;
- Condiţii favorabile de muncă într-un mediu plăcut;
- Amplasare geografică a locului de muncă în mun. Orhei.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV-ului cu poză, care se expediază la poşta electronică: cadre2@orhei-vit.com

La interviu vor fi invitaţi doar candidaţii selectaţi.

Отправить резюме
Best4uinternational

Другие вакансии от этой компании

cursuri de engleza