Вакансия от 11 сентября 2020

HR-Manager

Компания:
HR-Consulting  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 3 лет
Образование:
высшее

Описание вакансии

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

HR-Manager

Despre companie: Distribuitor al produselor  farmaceutice, parafarmaceutice și cosmetice, un partener de încredere, fiind deschiși pentru noi contacte și relații de afaceri.

Responsabilități:

  • Organizarea și coordonarea procesului de recrutare și selecție pentru posturile vacante;
  • Elaborarea programului de instruire a personalului (cursuri de perfecționare);
  • Implementare și coordonarea  sistemului de evaluare a performanțelor profesionale a angajaților;
  • Realizarea fișelor de post și întreținerea  bazei de date;
  • Efectuara instructajului periodic în domeniul protecției muncii.
  • Realizarea rapoartelor (rapoarte de evidență, de activare/dezactivare a actelor de asigurare medicală, lunare, anuale)

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română, rusă;
  • Studii superioare (psihologie, resurse umane);
  • Experienţă în domeniul similar (minim 3 ani);

Beneficii:

  • Grafic de lucru 9.00 -18.00, luni-vineri;
  • Salariu fix motivant  + bonusuri;
  • Oportunitate pentru dezvoltarea carierei;

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa [Отправить резюме] indicând codul FAH. Detalii la 062101257.

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza