Вакансия от 11 сентября 2020

Șef departament vînzări (produse cosmetice)

Компания:
HR-Consulting  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 2 лет
Образование:
высшее

Описание вакансии

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie: Distribuitor al produselor  farmaceutice, parafarmaceutice și cosmetice, un partener de încredere, fiind deschiși pentru noi contacte și relații de afaceri.

Responsabilități:

  • Coordonarea departamentului de vînzări și efectuarea planului de vînzări;
  • Dezvoltarea noilor clienți și control asupra celor existenți, dezvoltarea teritorială;
  • Măsurarea indicatorilor de vînzări,analiza, raportare;
  • Implementarea măsurilor pentru creșterea vînzărilor;
  • Participarea la selecția personalului, formarea și dezvoltarea angajaților;
  • Gestionarea creanțelor.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română, rusă;
  • Studii superioare;
  • Experienţă în vânzări (minim 2 ani);
  • Permis de conducere categoria B;
  • Utilizator PC (Excel, 1C);

Beneficii:

  • Grafic de lucru 9.00 -18.00, luni-vineri;
  • Salariu fix motivant  + bonusuri din vânzări;
  • Automobil și telefon de serviciu;
  • Oportunitate pentru dezvoltarea carierei;

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa [Отправить резюме] indicând codul FAM. Detalii la 062101257.

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza