Вакансия от 04 сентября 2020

Manager vînzări B2B (servicii creditare)

Компания:
HR-Consulting  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Образование:
высшее

Описание вакансии

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Responsabilități:

-Întocmirea și pregătirea ofertelor comerciale;
-Căutarea activă și atragerea noilor clienți (B2B);

-Negocierea și stabilirea relațiilor noi de parteneriat;

-Efectuarea planului de vînzări;

-Administrarea bazei de date a clienților;

Cerințe:

- Studii superioare Economice;

- Experiență minim 1 an în vînzări;

- Abilități de operare PC;

- Cunoașterea limbilor româna, rusa, engleza;

- Permis de conducere categoria B;
- Responsabilitate, seriozitate, receptivitate, onestitate;

Se oferă:

- Angajare oficială;

- Salariu motivant;
- Grafic de muncă: Luni- Vineri ( 9.00 – 18:00);

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică [Отправить резюме], indicând codul  MVC  în subiect sau să apeleze la mob. 062101257.

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza