Вакансия от 26 сентября 2020

SECRETAR(Ă)-DACTILOGRAF

8000 лей

Компания:
Bisar  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Образование:
высшее

Описание вакансии

Cerințe:

- atenție la detalii/respectarea ortografiei;

- cunoștințe Outlook, Excel, Word;

- cunoașterea limbei romăne și limba rusă;

Responsabilități:

- înregistarea materialelor audio prezentate în cadrul ședintelor;

-executarea lucrărilor de birou, lucru cu procesele verbale;

- ducerea evidenței agendei,invitații la participarea ședintelor;

Ce oferim:

- grafic de lucru luni-vineri 9-18.00;

- salariu competitiv , negociabil;

- pachet social deplin;

- oficiu modern cu amplasarea în centrul orașului;

- mentori cu experiență, ce te vor ajuta să te implici în munca;

- oportunitati de creștere financiară și profesionistă;

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: hr.asociatia@gmail.com

PENTRU MAI MULTE DETALII SUNA ACUM!

Nr de contact: 079911110

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza