Вакансия от 25 ноября 2020

Operator Suport Pacienti @ Spitalul International Medpark

Компания:
Spitalul International Medpark  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Образование:
высшее

Описание вакансии

Poți fi persoana potrivită dacă:
· Ești o persoană sociabilă și orientată către oameni
· Iți place să fii ordonat/ă şi ești atent/ă la detalii
· Îți asumi responsabilitatea
· Esti punctual/ă

Cerinţe:
• Studii superioare
• Experiența in promovare / vânzări
• Abilitați dezvoltate pentru: comunicare, relaționare
• Asumarea cu conștiinciozitate a sarcinilor si îndeplinirea targetului fixat
• Cunoașterea limbilor română și rusă
• Cunoașterea limbii engleze constituie avantaj

La Medpark acest rol presupune:
· Primirea apelurilor telefonice de la clientii corporativi
· Furnizarea cu amabilitate a informațiilor solicitate legate de pachetele de serviciu
· Coordonarea programarilor/pachete de serviciu conform solicitărilor pacienţilor

Asteptăm aplicația ta dacă iți dorești:
· Un mediu de lucru la standarde internaţionale într-o echipă profesionistă
· Experienţă unică care să îţi dezvolte competenţele
· Oportunități de dezvoltare prin accesul la programe de training şi învăţare continuă
· Instrumente de lucru performante: tehnologie de ultima generatie, automatizare
· Beneficii sociale pentru tine şi familia ta.

CV-urile se recepţionează la e-mail: resurse.umane@medpark.md  (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).

Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

E-mail: resurse.umane@medpark.md

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza