Вакансия от 25 ноября 2020

Secretar(ă) medical(ă) @ Spitalul International Medpark

Компания:
Spitalul International Medpark  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Part-time
Образование:
высшее

Описание вакансии

Program  Luni- Simbata (40 ore pe saptamina) dupa grafic
Responsabilităţi:
• Completarea documentaţiei cu referire la datele pacienţilor
• Asistarea medicului ecografist în procesul examinării pacienților, introducerea datelor prezentate de către medic în fișa pacientului.

Cerinţe:
• Studii medii sau superioare
• Cunoaşterea limbilor română, rusă
• Cunoaşterea calculatorului (Microsoft Office)
• Persoana responsabilă, organizata, sociabila, orientata către client, cu bune abilităţi de comunicare şi o buna prezenta de spirit
• Viteză înaltă de lucru

Beneficii Oferite:
• Posibilitate de a construi o cariera pe termen lung într-o companie cu capital străin, care lucrează la standardele internaționale
• Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale
• Acces la programe personalizate de training (medical)
• Dotări tehnice, echipament modern şi îndestulare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
• Alimentație, uniforma şi încălțăminte de lucru din contul instituției
• Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. si familie

Se accepta si stundenti in ultimul an sau masterat.

CV-urile se recepţionează la e-mail: resurse.umane@medpark.md       (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).

Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

resurse.umane@medpark.md

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza