Вакансия от 08 июля 2020

Responsabil Vânzări (zona Chisinau)

Компания:
HR-Consulting  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 3 лет
Образование:
высшее

Описание вакансии

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său,Compania LaFarge, este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Cerințe:
• Studii superioare (marketing / economie / comercial)
• Experiența minim 3 ani în vânzări.

  • Vorbire fluentă în limbile Româna și Rusa, Engleza (este un avantaj);
    • Abilitați excelente de comunicare, negociere, perseverența și persuasiune;
    • Cunoașterea tehnicilor de vânzări asertive;
    • Utilizator confident PC – MS Office;
    • Permis și experiența de conducere a automobilului, categoria B

    Responsabilități:
    • Analiza și prospectarea potențialilor Clienți;
    • Crearea și dezvoltarea bazei de date a Clienților;
    • Efectuarea de cold-calling și vânzări active;
    • Crearea de prezentări și oferte comerciale;
    • Prezentarea serviciilor companiei către Client;
    • Menținerea relației de încredere și buna colaborare cu Clienții;
    • Negocierea și încheierea contractelor;
    • Analiza și statistica vînzărilor.

    Alte cerinte:
    • Adaptare la un program de lucru flexibil, deplasări de serviciu;
    • Orientare către client

    Beneficii:
    • Activitate într-o companie internațională cu grija față de angajații săi, inclusiv sub aspectul Sanătății și Securității în Muncă și dezvoltare profesională,
    • Pachet social și salarial atractiv format din salariu de baza și bonusuri de performanță
    • Angajare oficială și posibilitate de dezvoltare profesională

    Cei interesați sunt rugați să aplice CV-ul la adresa rr10@search4staff.com. Detalii la 062101257.

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza