Вакансия от 06 августа 2020

Electromontor perioadă determinată @ StarNet

Компания:
StarNet   VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Преимущество:

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui coleg pentru construirea, asigurarea funcţionării rețelei de telecomunicații și înlăturarea deranjamentelor.

ce îți oferim:
• Colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut
• Dezvoltare profesională dinamică
• Oportunități de creștere în carieră într-o companie modernă
• Libertatea în a-ți manifesta ambițiile și personalitatea
• Salariu competitiv acompaniat de un pachet atractiv de beneficii.

ce vei face:
• Executa lucrările de construcții conform proiectelor
• Elabora lucrări de dezvoltare și mentenanță infrastructură
• Construi rețelele de comunicații.

ce căutăm:
• Studii tehnice (în domeniul Telecomunicații – vor fi considerate un avantaj)
• Experiența în domeniu constituie un avantaj
• Responsabilitate, punctualitate, seriozitate.

Cei mai buni lucrează la noi! Vino și tu!

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza