Горячие вакансии

Вакансия от 10 августа 2020

Supervizor echipa de vânzări

10000 лей

Компания:
Bisar  VIP
Контактное лицо:
HR Mariana
Телефон:
078011102
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Образование:
высшее

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:
- studii superioare sau medii de specialitate;
- utilizare corectă a limbilor română și rusă;
- abilități de convingere, argumentare și exprimare logică;
- ambiție, perseverență, responsabilitate, comunicativitate, capacități de autoorganizare, rezistență la stres, orientare către client.
- Cunoasterea sectorului ii avantaj

Responsabilități principale:
- îndeplinirea planurilor de vînzări ale produselor;
- căutarea de noi clienți ;
- Planificarea  rezultatului final

Condiții de lucru:
- posibilitatea de a cîștiga în cadrul unei companii  internaționale
- Salariu motivant (% din îndeplinirea planului de vânzări);
- Angajare oficială + Pachet social (impozitele achitate de către companie);
- program de lucru full time;
- pachet social;
- acces la linia telefonică corporativă;
- oportunități de creștere și dezvoltare profesională.

 Expediază CV la adresa de e-mail: resurseumane.bisar@gmail.com
Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza