Вакансия от 03 октября 2020

Manager vânzări

6500 лей

Компания:
Bisar  VIP
Контактное лицо:
HR Mariana
Телефон:
078011102
Город:
Кишинёв, Каушаны, Фалешты, Флорешты, Глодяны, Хынчешты, Леова, Ниспорены, Окница, Орхей, Резина, Рышканы, Шолданешты, Штефан-Водэ, Теленешты, Унгень, Комрат
Вид занятости:
Full-time
Образование:
среднее специальное

Описание вакансии

Cerinte:
- Studii profesionale/superioare;
- Experienta profesionala in domeniul vinzarilor este binevenită;
- Abilitati de comunicare;
- Abilitati de convingere si persuasiune;
- Cunoasterea fluenta a limbilor romana,rusa;

Responsabilitati:
- Indeplinirea volumului de lucru si a rapoartelor in conformitate cu planul individual de munca.

Compania garanteaza:
- Salariu motivant,si bonusuri in functie de performanta.
- Angajare conform legislatiei RM
- Treninguri de dezvoltare individuala.
- Oportunitati de a face cariera in cadrul companiei.

Candidatii vor prezenta:
- CV cu foto si specificarea postului vizat.

Persoanele interesate pot trimite CV-ul pe adresa electronica: resurseumane.bisar@gmail.com

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza