Вакансия от 01 октября 2020

Reprezentat oficiu teritorial

Компания:
Bisar  VIP
Контактное лицо:
HR Mariana
Телефон:
078011102
Город:
Кишинёв, Каушаны, Единец, Флорешты, Глодяны, Леова, Ниспорены, Орхей, Рышканы, Шолданешты, Штефан-Водэ, Теленешты, Унгень, Комрат
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Образование:
среднее специальное

Описание вакансии

Dacă sunteți:
✓  Amabil(ă)
✓ Nu vă pierdeți niciodată calmul!
✓ Nu acționați la primul impuls!
✓ Reacționați rapid!
✓ Întotdeauna cu dispoziție de muncă!

Oferim:
- optăm pentru o colaborare de lungă durată;
- invităm într-o echipă tînără și deschisă;
- un program de lucru de la 9:00 pînă la18:00;
- pachet social, birou modern cu sediul în centrul orașului;
- program de lucru full time la sediul angajatorului.

Suntem în căutare a unei persoane active, ambițioasă, în permanență dezvoltare si încrezută în propriile forțe . Dacă te regăsești așteptăm CV-ul dumneavoastră  la adresa de e-mail: [Отправить резюме]

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza