Вакансия от 25 июня 2020

Social Media Manager

Компания:
HR-Consulting  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Образование:
высшее

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Lucrul cu statistică și softuri analitice;
  • Elaborarea reclamei și strategiilor de promovare;
  • Aplicarea instrumentelor de publicitate pe Social Media;
  • Crearea contentului pentru site-ul companiei și rețelele de socializare;
  • Crearea și gestionarea campaniilor publicitare;
  • Structurarea contului de publicitate.

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea limbilor româna, rusa și engleza (nivel cel puțin B2);
  • Disponibilitate full-time;
  • Experiența în marketing constituie avantaj;
  • Persoană activă și creativă.

Compania oferă:

  • Anturaj plăcut de lucru;
  • Dezvoltare profesională și posibilitatea de a se avansa rapid;
  • Istruire și posibilitatea de a aplica cunoștințele;
  • Grafic de lucru stabil (09:00 - 18:00 sau 11:00 - 20:00)

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: sv20@search4staff.com
Telefon de contact : 060 102 909

În CV indicați codul postului vacant: FSMM
CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza