Вакансия от 25 октября 2020

PHP Developer, compania HUMANSOFT

Компания:
Bisar  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Образование:
высшее

Описание вакансии

Compania „HUMANSOFT” are o echipă de dezvoltatori care lucrează la diverse proiecte IT cu implementare practică la întreprinderi, în special în domeniul de evidență Resurse Umane, Labour Productivity, Time Management, eCommerce, eTicketing.

Căutăm un nou membru al echipei noastre cu cunoștințe de:
- PHP;

- MYSQL;

- CSS3, JavaScript, and HTML5;

- Basic front-end development experience;

- Experiență în dezvoltare web de cel puțin 1 an;

- Cunoștințe  pentru standarde MVC și OOP;

Responsabilități:

- dezvoltarea de proiecte noi alături de programiști experimentați;

- definitivarea proiectelor deja existente (adăugarea de posibilități funcționale, corectarea erorilor, automatizarea proceselor);

- extinderea posibilităților funcționale ale diverselor sisteme de administrare a conținutului prin crearea de module și pluginuri;

- dezvoltarea și definitivarea produselor companiei;

Oferim:
- posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tînăr și dinamic;

- angajare oficială în cîmpul muncii;

- șansa de a participa la realizarea unor proiecte interesante și importante.

-salariu competitiv, negociat individual, care corespunde nivelului de cunoștințe și abilități ale candidatului.

Expediază CV-ul la adresa electronică: [Отправить резюме]

Pentru mai multe detalii sună: 079911110.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza