Вакансия от 01 июня 2020

Manager oficiu @ Birja.md

7000 лей

Компания:
Birja.md
Контактное лицо:
Mariana
Телефон:
078011102
Город:
Кишинёв, Кагул, Каушаны, Рышканы, Унгень
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 2 лет
Образование:
среднее специальное

Описание вакансии

Oferim:
- optăm pentru o colaborare de lungă durată;
- invităm într-o echipă tînără și deschisă;
- un program de lucru de la 9:00 pînă la17:00;
- pachet social, birou modern cu sediul în centrul orașului;
- program de lucru full time la sediul angajatorului.

Cerințe:
- Să fii orientat către client, să fii atent la detalii;
 - Să ai abilitatea de a negocia și de a convinge;
 - Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Cunoștințe de operare PC și Microsoft Office

În spatele succesului se găsesc întotdeauna oameni responsabili care își aduc contribuția în arta succesului prin muncă și devotament, de aceea suntem în căutarea de  colegi care ca scop au dezvoltarea continuă alături de o echipă de profesioniști!

Dacă te-ai regăsit în acest job, transmite CV-ul tau catre: [Отправить резюме]
Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza