Вакансия от 12 мая 2020

Manager vînzări auto

Компания:
HR-Consulting  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года

Описание вакансии

Despre companie: Unul dintre cei mai importanți importatori auto din Moldova, specializat în import și vînzarea automobilelor rulate din Europa în Republica  Moldova.

Responsabilități:

  • Promovarea și vînzarea produselor companiei;
  • Consultarea și menținerea relațiilor cu clienții (direct/ telefon);
  • Realizarea și pregătirea documentelor  de creditare;
  • Atingerea obiectivelor de vînzări;

Cerințe:

  • Experiență în domeniul comerțului/ vînzărilor;
  • Cunoașterea limbii române, ruse;
  • Permis de conducere (categoria B);
  • Abilități de operare MS Office: Word, Excel, Photoshop (avantaj);
  • Persoană organizată, responsabilă, comunicabilă;

Se oferă:

  • Salariul fix + BONUSURI;
  • Prînz gratuit;
  • Perspective de creștere în carieră;
  • Grafic de muncă: Luni- Vineri ( 8:00 – 18:00), Sîmbătă (9.00-16.00);
  • Oportunitate de dezvoltare într-o echipă tânără și energică.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul la adresa electronică rr30@search4staff.com, indicând codul  SMV în subiect sau să apeleze la mob. 062101257.

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza