Горячие вакансии

Вакансия от 19 сентября 2020

Felcer laborant @ Spitalul International Medpark

Компания:
Spitalul International Medpark  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Образование:
высшее

Описание вакансии

Responsabilităţi:

  • Efectuarea calitativă a analizelor din domeniul clinic, biochimic, imunologic
  • Prestarea rezultatelor în termenii stabiliţi de instituţie

Cerinţe:

  • Experienţă de muncă în funcţie de felcer-laborant minim 1 an
  • Cunoaşterea limbilor română şi/sau rusă
  • Cunoaşterea calculatorului
  • Spirit de echipă
  • Afecţiune pentru pacienţi şi rude
  • Corectitudine şi respectarea valorilor de bază ale spitalului

Beneficii Oferite:

  • Alimentație, uniformă și încălțăminte de lucru din contul instituției
  • Reduceri considerabile la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. și familie
  • Asigurare deplină cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ
  • Acces la programe personalizate de training

Descrierea instituției

Spitalul Internaţional Medpark din Republica Moldova este unicul spital privat, multidisciplinar, acreditat internațional, care are o capacitate de 80 paturi în staționar, 4 săli de operații, 3 săli de naștere, dispune de propriul laborator și servicii de ambulatoriu. Spitalul se poziționează ca centru de infarct miocardic și oferă servicii de înaltă calitate populației RM. Pacientul la noi este prioritatea numărul unu și oferim management complet de caz prin accesul la o varietate cât mai largă de consultații și investigații.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza