Горячие вакансии

Вакансия от 21 февраля 2020

Operator Suport Comercial @ StarNet

Компания:
StarNet   VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Преимущество:

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui nou coleg care va acorda suportul informațional clienților companiei StarNet

ce îți oferim:

  • Colegi prietenoși și mediu de lucru plăcut
  • Dezvoltare profesională dinamică
  • Oportunități de creștere în carieră într-o companie modernă
  • Libertatea în ați manifesta ambițiile și personalitatea
  • Salariu competitiv acompaniat de un pachet atractiv de beneficii

ce vei face:

  • Acorda clienților suportul necesar online și la telefon
  • Identifica corect și vei găsi cele mai bune soluții pentru client, oferind răspunsuri profesioniste
  • Soluționa problemele semnalate de clienți în timp util
  • Direcționa deranjamentul clientului către departamentul responsabil
  • Efectua apeluri către clienții, care necesită suport informațional adițional
  • Procesa reclamațiile clienților

ce căutăm:

  • Abilități de comunicare la nivel avansat în limbile română și rusă (vorbit și scris), engleza va constitui un avantaj
  • Orientare către client
  • Disponibilitatea la un program flexibil de muncă (pe ture)
  • Experiență în relațiile cu clientela, suport clienți și telecomunicații – constituie un avantaj

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Cei mai buni lucrează la noi!  Vino și tu!
Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии