Горячие вакансии

Вакансия от 25 февраля 2020

Tehnolog (Brutărie s. Ciorescu) @ FPC ROGOB

Компания:
FPC ROGOB SRL  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Образование:
высшее

Описание вакансии

responsabilităţile tale:

  • coordonarea și supravegherea activității de producție în vederea realizării planului
    stabilit și a obiectivelor calității;
  • elaborarea reţetelor pentru produsele de panificație;
  • asigurarea aplicării reţetelor, respectarea modului de preparare şi participarea la
    procesul tehnologic;
  • testarea și validarea ingredientelor noi;
  • monitorizarea fluxului de producție în vederea îmbunătățirii metodelor de lucru și
    îndeplinirii programului de fabricație;
  • dezvoltarea produselor noi din categoria produselor de panificație şi optimizarea
    produselor existente în portofoliu actual;
  • instruirea personalului din subordine, având ca rezultat realizarea planului de producție
  • elaborarea și afișarea instrucțiunilor de lucru;
  • propunerea soluțiilor de optimizare a proceselor monitorizate;

ce așteptăm:

  • studii superioare de specialitate (tehnologia alimentară);
  • experienţă în domeniu;
  • experienţă în coordonarea procesului tehnologic;
  • responsabilitate, orientare către rezultate, spirit de echipă;

ce oferim:

  • carieră într-o companie în expansiune continuă;
  • pachet salarial și social stimulativ;
  • traininguri la locul de muncă;
  • echipă prietenoasă;
  • mediu de lucru dinamic.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul accesând butonul Trimite CV sau contactează-ne la 061 000 281 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.

Te așteptăm în echipa noastră!

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии