Вакансия от 27 мая 2020

Divizier @ Orhei – Vit

Компания:
Orhei-Vit
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Требования:
Опыт работы от 3 лет
Образование:
высшее

Описание вакансии

Compania „Orhei – Vit” SRL

anunţă concurs în vederea suplinirii funcţiei de

Divizier

Responsabilităţile principale:

  • întocmirea și elaborarea devizelor de cheltuieli, proceselor-verbale la terminarea lucrărilor și caietelor de sarcini;
  • întocmirea devizelor-ofertă pentru participarea la licitațiile publice deschise, cât și pentru cererile de ofertă;
  • studierea caietelor de sarcină și a documentelor de atribuire pentru participarea la licitații publice;
  • solicitarea de oferte de preț de la furnizorii de materiale și cuprinderea acestora în devizele oferte;
  • analiza de preț pe activități și încadrarea în norme de deviz;
  • întocmirea proceselor-verbale de recepție a lucrărilor;
  • verificarea volumelor lucrărilor de construcție montaj.

Studii, competenţe, abilităţi:

  • studii superioare în domeniul construcțiilor sau economie;
  • experiență în poziție de Devizier – minim 3 ani;
  • abilitate de a lucra cu proiectele de executie și normativele în construcție;
  • cunoaștere aprofundată a pieții materialelor de construcție;
  • operare PC (Word, Excel, Win-smeta).

Oferim:

  • angajare permanentă;
  • timp de muncă deplin sau parțial;
  • pachet social atractiv;
  • salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului;
  • locul de muncă mun. Chișinău, str.Industrială, 40 (sau la distanță, în cazul angajării part time).

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază accesând butonul Trimite CV.

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza