Вакансия от 14 января 2020

Office Manager @ Comsales Grup

Компания:
Comsales Grup SRL  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

Vă oferim:

  • Condiții confortabile de lucru, în oficiu (Ciocana);
  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Pachet social complet;
  • Posibilitatea creșterii personale și profesionale;
  • Program de lucru: luni-vineri, de la 9:00 până la 18:00;
  • Termen de probă plătit.

Cerințe:

  • Cunoașetrea limbilor română și rusă;
  • Cunoașterea limbii engleze – prezintă avantaj;
  • Cunoștințe de utilizare a PC;
  • Cunoștințe de operare cu tehnica de calcul;
  • Abilitatea de a găsi rapid informațiile necesare, de a le analiza și de a oferi concluzii (corecte);
  • Responsabilitate, amabilitate, punctualitate, inițiativă;
  • Găsirea, de sine stătător, a modalităților de rezolvare ale sarcinilor. Propunearea sugestiilor privind îmbunătățirea fucționării departamentului în care veți activa – este binevenită.

Responsabilități:

  • Înregistrarea întâlnirilor și a evenimentelor;
  • Comunicarea cu partenerii companiei din numele conducătorului;
  • Participarea la întâlniri, dacă va fi necesar;
  • Gestionarea documenției, elaborarea ordinilor și a proceselor-verbale interne;
  • Recepția corspondenței, scrierea scrisorilor și a răspunsurilor la ele;
  • Evidența timpului de lucru a angajaților;
  • Aprovizionarea oficiului cu birotică și altele;
  • Ieșiri în oraș, în interes de serviciu;
  • Actualizarea arhivei, după necesitate;
  • Executarea lucrărilor de secretariat.

Persoanele intereste pot aplica accesând butonul Trimite CV.

Telefon de contact: +373 69838884

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
proimobil

Похожие вакансии