Горячие вакансии

Вакансия от 07 декабря 2019

Șef Call Centru (de la 20 000 MDL) @ Proimobil

20000 лей

Компания:
Proimobil  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

Responsabiliăți față de candidat:
  • Aptitudini organizatorice excelente;
  • Abilități excelente de comunicare scrisă si verbală;
  • Abilitatea de a îndeplini sarcinile la timp, atent la detalii;
  • Asigurarea comunicării între angajații companiei – mediul intern şi extern al întreprinderii;

Cerințe față de candidați:

  • Experiență în domeniu;
  • Cunoaşterea PC nivel mediu;
  • Limba Română/Rusă (engleză un plus);
  • Experiență în vânzări prin telefon;
  • Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă;
  • Aptitudinea de a exprima logic şi structurat gândurile;

Compania garantează:

  • Loc de muncă amenajat în oficiu, situat în sectorul Centru;
  • Orarul de muncă: Luni - Vineri, 9:00 - 18:30, sâmbătă, 10:00 – 13:00;
  • Salariu motivant, de la 20000 lei;
  • Pachet social deplin;
  • Posibilitate de avansare;
  • Abonament cu minute nelimitate;
  • Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru moderne;
  • Instruire obligatorie în domeniul imobiliar, precum și traininguri de perfecționare a tehnicilor de vânzări și negociere.

ATENȚIE: Expediați CV-ul accesând butonul Trimite CV, cu POZĂ și cu mențiunea ”ȘEF DEPARTAMENT CALL CENTRU”.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
proimobil

Похожие вакансии