Горячие вакансии

Вакансия от 07 декабря 2019

Manager Vânzări la telefon (de la 20 000 MDL) @ Proimobil

20000 лей

Компания:
Proimobil  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

Responsabilități față de candidat:
  • Vânzarea prin telefon a serviciilor companiei
  • Căutarea activă a potențialilor clienți și contactarea clienților existenți, în vederea necesității procurării unui imobil, a transmiterii imobilului în chirie, a spațiilor comerciale, etc
  • Oferă informații conform criteriilor transmise de către client, emite și transmite emailuri, faxuri, scrisori la solicitarea clienților despre ofertele existente
  • Verifică veridicitatea și corectitudinea informațiilor introduse în CRM, baze de date, etc
  • Actualizează baza de date a companiei cu clienți noi și coordonează această bază cu agenții companiei
  • Oferirea de consultații potențialilor clienți, în vederea prestării serviciilor imobiliare

Cerințe față de candidați:

  • Cunoaşterea PC nivel mediu
  • Limba Română/Rusă (vorbire)
  • Constituie un avantaj experiența în vînzări prin telefon
  • Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă
  • Aptitudinea de a exprima logic şi structurat gândurile

Compania garantează:

  • Loc de muncă amenajat în oficiu, situat în sectorul Centru
  • Orarul de muncă: Luni - Vineri, 9:00 - 18:30, sâmbătă, 10:00 – 13:00
  • Salariu de la 20000 lei
  • Pachet social deplin
  • Posibilitate de avansare
  • Abonament cu minute nelimitate
  • Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru moderne
  • Instruire obligatorie în domeniul imobiliar, precum și traininguri de perfecționare a tehnicilor de vânzări și negociere.

ATENȚIE: Expediați CV-ul accesând butonul Trimite CV, cu mențiunea ”OPERATOR VÂNZĂRI CALL CENTRU”.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
proimobil

Похожие вакансии