Вакансия от 25 октября 2020

Consultant Proiecte (Arhitect/Designer) @ DAW BENTA MOL SRL/ CAPAROL

Компания:
DAW BENTA MOL SRL/ CAPAROL
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 3 лет
Образование:
высшее

Описание вакансии

Persoana potrivită:

  • calificare şi pregătire tehnică: arhitectură, design interior;
  • studii tehnice superioare;
  • operare PC, cunoaștere aplicații AutoCAD , Corel, Photoshop, MS Office şi altele de profil;
  • cunoașterea unei limbi străine constituie un avantaj (engleza, germana);
  • aptitudini de comunicare, eficiență şi organizare;
  • inițiativă, spirit organizatoric;
  • implicare şi dăruire;
  • capacitate şi abilitate în lucrul cu oamenii;
  • punctualitate, devotament;
  • promovarea unui mod de viață sănătos.

Responsabilități:

  • cunoașterea foarte bună a produselor CAPAROL;
  • promovarea produselor CAPAROL către designeri și arhitecți;
  • stabilirea, dezvoltarea și menținerea legăturii cu designeri și arhitecți  (vizite, telefon, fax, email, Facebook);
  • consultarea clienților, prezentarea noutăților, oferirea soluțiilor de finisare;
  • identificarea produselor conform cerințelor beneficiarului;
  • implicare în proiectele interne ale companiei;
  • conceperea și realizarea prezentărilor către parteneri, clienți;
  • implementarea strategiilor de promovare;
  • identificarea și participarea la expozițiile de profil;
  • coordonarea şi gestionarea campaniilor de promovare Facebook, telefonice, fax, e-mail;
  • identificarea de noi produse solicitate și noi segmente de piață.

Obligații:

  • să folosească eficient timpul de muncă;
  • să se prezinte la serviciu conform programului, în ținută decentă/ adecvată postului;
  • să își îndeplinească sarcinile de serviciu cu precizie şi atenție;
  • să acumuleze cunoștințe noi şi să le aplice în practică;
  • să demonstreze confidențialitate prin prestația sa profesională;
  • să se implice în activitate pe toată durata programului de lucru.

Descrierea firmei

CAPAROL Moldova este filiala concernului DAW BENTA în Republica Moldova,  specializată în producere și comercializarea materialelor de finisare: vopsele, sisteme de termoizolații, lacuri, decorațiuni, pardoseli epoxidice, etc. Cu o activitate de peste 120 ani în Germania și de 13 ani pe teritoriul RM, și cu o largă rețea de distribuție pe teritoriul țării. Program de lucru – 9.00 -18.00; 12:00-13:00 - pauză de masă.
Oferim oficiu echipat cu tehnică de birou, telefon, laptop, mașină de serviciu și alte instrumente utile, salariu motivant și premiere conform unui sistem de motivație relevant.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza