Горячие вакансии

Вакансия от 17 октября 2019

Specialist Marketing @ Sălcuța

Компания:
”Sălcuța” SRL
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Образование:
высшее

Описание вакансии

Despre companie:

Vinăria Sălcuța, una din cele mai mari crame din Moldova, o afacere de familie cu istorie de peste 25 ani, angajează Specialist Marketing pentru a elabora și monitoriza strategiile de marketing într-o industrie emergentă și creativă. Activitățile având ca scop promovarea vinăriei la nivel internațional ca un producător de vinuri unice și autentice.

Responsabilități:

  • Coordonarea și organizarea activităților de marketing și evenimentelor de promovare;
  • Crearea unei imagini inovative a produsului și strategiilor;
  • Conceperea şi realizarea campaniilor de marketing, materialelor promoționale etc.;
  • Monitorizarea pieții și a tendițelor;
  • Colaborarea cu reprezentații industriilor creative în susținerea strategiilor.

Cerințe de bază:

  • Studii superioare finisate, preferabil Marketing;
  • Experiență de minim un an în domeniul Marketing;
  • Bune abilităţi organizaţionale;
  • Creativitate, energie şi entuziasm în conceperea şi implementarea campaniilor de promovare;
  • Încredere în propriile propuneri sau în evaluarea ideilor;
  • Cunoaşterea limbii române, ruse, engleze la nivel avansat;
  • Dorință de perfecţionare continuă.

Ofertă:

  • Angajare oficială;
  • Salariu competitiv;
  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Locație centrală și ambianță plăcută;
  • Oportunitatea de a călători în vizite de studiu, prezentări de produs, cercetare piață etc.;
  • Perspectivă de creștere profesională și salarială.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой

Похожие вакансии