Вакансия от 17 октября 2019

Agent de vânzări @ Hydrosystems

Компания:
Hydrosystems
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Образование:
высшее

Описание вакансии

Oferim:

  • Lucru într-o companie stabilă în plină dezvoltare;
  • Salariu fix (+ bonus de performanţă);
  • Telefonie mobilă corporativă;
  • Laptop;
  • Regim de lucru: de luni până vineri;
  • Concediu anual 28 zile calendaristice;
  • Automobil de serviciu;
  • Pachet social complet (asigurare medicală, concediu plătit).

Responsabilități:

  • Prezența maximă a mărfurilor pe raft în unitățile comerciale;
  • Încheierea contractelor de vânzare;
  • Reducerea datoriei debitoare prin intermediul vizitelor permanente la unitățile comerciale;
  • Prezentarea la timp rapoartelor de activitate;
  • Promovarea produselor și ofertelor noastre;
  • Managerul lucrează în cadrul departamentului comercial, colaborează cu departamentul operaţional-achiziţii şi marketing pentru a oferi soluții relevante clienților.

Cerințe:

  • Cunoștințe bune de operare PC;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Experiența de lucru va constitui un avantaj.

Despre companie:

  • 11 ani pe piaţă;
  • Apreciem profesionalismul, performanța și onestitatea;
  • Colectiv tânăr, companie dinamică;
  • Condiții de muncă bune.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Отправить резюме

Похожие вакансии