Вакансия от 09 сентября 2020

Specialist Resurse Umane @ PONTEM.X

Компания:
PONTEM.X SRL
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 2 лет
Образование:
высшее

Описание вакансии

Cerinte faţă de candidaţi:

  • Studii superioare;
  • Experienţă în domeniul resurselor umane de min. 2 ani;
  • Persoană energică, motivată, perseverentă, orientată spre performanţă şi rezultat;
  • Capacitate de orientare rapidă în situaţii diverse şi de a lua decizii corecte;
  • Inițiativă şi capacitate de a lucra independent;
  • Capacitatea de convingere;
  • Grad înalt de responsabilitate şi confidenţialitate;
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă (engleza reprezintă un plus);
  • Utilizator încrezut PC (Microsoft Office, Internet);

Responsabilităţi:

  • Perfectarea procedurilor privind relațiile de muncă (angajare, încetare a contractului individual de muncă, de sancționare, premiere, modificare a condițiilor contractuale, diferite tipuri de concedii, etc.) în conformitate cu solicitările parvenite la zi;
  • Asigurarea evidenţei curente în registrele privind personalul;
  • Gestionarea dosarelor personale ale angajaților;
  • Întocmirea tabelelor de pontaj;
  • Prezentarea rapoartelor solicitate;
  • Organizarea și coordonarea procesului de recrutare şi selecţie de personal;
  • Contribuirea la formarea unui climat social – psihologic pozitiv în colectiv;
  • Verificarea şi actualizarea documentației ce ține de Resurse Umane

Noi oferim:

  • Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-un mediu profesional, într-o companie internaţională;
  • Lucru într-un mediu dinamic și motivant;
  • Pachet salarial atractiv și competitiv;
  • Pachet social deplin;
  • Program de lucru de luni până vineri, de la 08:30 până la 17:30, cu pauză de masă de o oră

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul în limba română, accesând butonul Trimite CV, cu specificarea postului pentru care aplică.

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza