Горячие вакансии

Вакансия от 14 сентября 2019

Digital Ads Specialist

Компания:
HR-Consulting  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Образование:
высшее
Преимущество:

Описание вакансии

Suntem în căutarea unui Specialist Setare și Optimizare Campanii Digitale.

Ce presupune această poziție:

Responsabilități:
  • Setarea și gestionarea campaniilor online.
  • Analiza performanțelor campaniilor active, ajustarea și optimizarea live pentru îmbunătățirea calității, atingerea obiectivelor.
  • Asistarea în stabilirea strategiilor și mecanismelor de campanii.

Experiență necesară

Experiență de setare și optimizare în Google Ads, Facebook Ads, MyTarget, Google Marketing Platform, Linkedin, AdOcean, atât în campanii de awareness, cât și direct response.

Experiență de setare și interacțiune cu sisteme de implementare și analiză, ca Google Analytics, Google Tag Manager, Facebook Analytics, Firebase, Yandex Metrica, Gemius Direct Effect etc.

Aptitudini:

  • Gândire analitică, inițitivă, grad înalt de autonomie.
  • Curiozitate și capacitate de asimilare rapidă.
  • Comportamentul cinstit, corect, responsabil.

Beneficii:

  • Provocări intelectuale permanente.
  • Creșterea constantă a nivelului de skills;
  • Trainings și participări la conferințe tematice naționale și internaționale;
  • Apartenență la un grup de specialiști dedicați în Digital Marketing;
  • Clienți naționali și internaționali de top, dintr-o varietate mare de industrii.
  • Salariu oficial.
  • Teambuildings despre care ai ce povesti prietenilor.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.
Rog să specificați codul postului vacant SEODM.

Telefon: +373 062101257.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой

Похожие вакансии