Горячие вакансии

Вакансия от 15 сентября 2019

Merchandiser @ Angroglobalmarket

Компания:
Angroglobalmarket  VIP
Контактное лицо:
natalia
Телефон:
079015590
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

Compania AGM importator și distribuitor al produselor nealimentare de larg consum anunţă angajarea personalului în calitate de:

Merchandiser

Responsabilități:

  • Aranjarea, menținerea produselor pe  rafturi;
  • Controlul stocului de produse în magazine;
  • Plasarea produselor promoționale pe rafturi;
  • Obligatoriu permis categoria B.

Cerinţe:

  • Cunoscător limba română, rusă;
  • Spirit dinamic, sociabil, responsabil, atent la detalii;
  • Bune abilităţi de prezentare şi comunicare;
  • Experiența este binevenită.

Beneficii:

  • Varietate de cursuri la care poți participa și avansa în Carieră;
  • Salariul stabil +  bonus;
  • Program de muncă stabil.

Cv-urile cu poză le puteți trimite accesând butonul Trimite CV.

Telefon: 078770461

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой

Похожие вакансии