Горячие вакансии

Вакансия от 14 сентября 2019

Recepționist @ Berd's Design Hotel

Компания:
BERD'S Design Hotel  VIP
Контактное лицо:
Natalia
Телефон:
061085544
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 2 лет
Образование:
высшее

Описание вакансии

CERINȚE:

  • Studii superioare de specialitate: Turism, Servicii Publice;
  • Abilități de organizare și de prioritizare a activităților;
  • Atitudine proactivă, entuziasm, dedicare;
  • Ținută profesională, prezență agreabilă;
  • Asigurarea imaginii pozitive a hotelului;
  • Îndeplinirea procedurilor de check in și check out;
  • Alegerea camerelor și eliberarea cheilor;
  • Pregătirea facturilor și efectuarea plăților;
  • Recepționarea și transmiterea mesajelor oaspeților;
  • Abordarea cererilor speciale de la oaspeți (cum ar fi rezervarea biletelor de teatru sau stocarea de obiecte valoroase).

RESPONSABILITĂȚI:

  • Abilități de vânzări;
  • Promovarea culturii naționale și a valorilor țării;
  • Anticiparea necesităților clienților;
  • Abilități lingvistice excelente în engleză, română, rusă;
  • Experiență anterioară într-o industrie orientată către clienți într-o companie - internațională / hotel;
  • Abilități de administrare și de servicii pentru clienți;
  • Abilități IT pentru a lucra cu sisteme de plăți și de plăți computerizate;
  • Excelente abilități de comunicare scrise și vorbite;
  • O manieră prietenoasă și profesională prin telefon;
  • Răbdare și tact;
  • Abilitatea de a rămâne calm sub presiune și de a avea grijă de mai multe lucruri deodată;
  • Abilitatea de a lucra pe cont propriu și ca parte a unei echipe;
  • Experiență minimă de 1 an într-o altă companie (de preferință cu capital străin).

OFERIM:

  • Salariu motivant;
  • Pachet social complet;
  • Posibilitate de creştere profesională și instruire profesională;
  • Pachet atractiv de beneficii;
  • Grafic de muncă în ture zi / noapte;
  • Geopoziție Centrul orașului;
  • Echipă pozitiv-tânără, dinamică și colegială.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV cu foto actualizată sau ne poți contacta la nr.

+ 373 610 855 44

Te aşteptăm cu drag în echipa noastră!
VĂ MULȚUMIM.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой

Похожие вакансии