Вакансия от 16 сентября 2019

Lead Gen / Support / Customer Service Specialist (Deschis pentru persoane fără experiență de muncă) @ Index

Компания:
Index
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Преимущество:

Описание вакансии

 ROMANIAN VERSION

Despre tine:

  • Comunici eficient și îți poți adapta mesajul în funcție de fiecare interlocutor;
  • Ești o persoană organizată și iți gestionezi eficient timpul și prioritățile;
  • Ești student, prospat absolvent sau ai doar câțiva ani de experiență;
  • Cunoști la nivel mediu sau avansat limba engleză;

Despre job:

  • Vei promova imaginea, produsele și serviciile Index;
  • Soluționezi solicitările primite din partea clienților (scrise) și ale angajaților, oferind acestora informații complete și corecte;
  • Redactezi răspunsuri și comunici cu potențiali clienți;
  • Vei prelua mesajele clienților și le vei oferi soluții pentru compania lor;
  • Gestioneazi procesul automatizat de Lead Generation pe LinkedIn și alte platforme;
  • Lucrați cu bazele de date ale companiei, CRM;

Despre ofertă:

  • Job într-o echipă profesionistă formată din oameni pozitivi, inteligenți și performanți. Mediu de lucru modern și confortabil, în centrul Chișinăului;
  • Salariul care stimulează performanța și are o componentă fixă și una variabilă, în funcție de vânzări. Salariul este plătit integral în contul de card al angajatului, fără întârzieri sau plăți parțiale;
  • Contract de muncă în conformitate cu legislația, cu un program fix de 8 ore pe zi: luni – vineri, în intervalul orar 9:00 - 18:00, cu pauză de masă;
  • Posibilitatea de a lucra în cadrul unei multinaționale cu o cultură organizațională solidă;
  • Mentoring, suport educațional, programe de training, formare și dezvoltare profesională continuă. Compensarea certificărilor, conferințelor și cursurilor de instruire;
  • Lucrați într-o echipă de specialiști cu experiență;

Despre noi: Suntem o companie IT din Marea Britanie, care lucrează pentru piața globală. În Chișinău, avem un nou birou operațional.
Căutăm oameni motivați și organizați, o personalitate orientată spre obiective, responsabilă și sistematică. Mai mule detalii despre companie: www.indexcode.io

Dacă sunteți interesat, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. în engleză, română sau rusă, accesând butonul Trimite CV, subiect de e-mail: Business Development / Customer Support.

ENGLISH VERSION

Lead Gen / Support / Customer Service Specialist (Work experience not required) Students are welcomed

About us: We are a UK based IT company, working for the global market. In Chisinau, we have a new operational office.
We are looking for motivated and organised people for the position of Lead Research Analyst. We are looking for task-oriented, accountable and systematic personality. More information about the company: www.indexcode.io

Your responsibilities:

  • Manage the Automated process of Lead Generation on LinkedIn and other platforms;
  • Calibrate the leads and pass them to the sales force;
  • Communicate on Linkedin and other channels by writing messages to potential prospects;
  • Work with the company’s databases.

Main Goal of the role:
The person to proactively manage the process, come with suggestions of improving the pipeline and in time to feel confident to architect and design their own workflow in order to generate excellent results.

Work schedule:

  • Full-time: 9:00-18:00, Monday to Friday.

Why you should apply?

  • Paid training and internship;
  • Work with international clients;
  • Opportunity for self-realization and professional growth;
  • Work in a team of experienced specialists;
  • Compensation of certifications, conferences, and training courses;
  • Attractive and competitive salary paid on time;
  • Income that grows along with your achievements; Bonuses in addition to the salary;
  • Motivating remuneration;
  • Long term employment, fully covering social package;
  • Remuneration to be discussed individually during the interview.

If interested, please submit your CV in English, Romanian or Russian by clicking the button Send CV, email subject: Lead Gen / Support / Customer Service Specialist

Отправить резюме

Похожие вакансии