Горячие вакансии

Вакансия от 15 сентября 2019

Șofer expeditor @ Angroglobalmarket

Компания:
Angroglobalmarket  VIP
Контактное лицо:
natalia
Телефон:
079015590
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 2 лет
Образование:
среднее специальное

Описание вакансии

Companie AGM importator si distribuitor al produselor de larg consum   anunţă angajarea personalului în calitate de:

Șofer-expeditor, Calea Ieșilor 28/2

Angajăm șofer, care deține permis de conducere categoria B,C.

Cerințe către angajat:

  • Punctual, serios, responsabil, dornic de a munci într-un colectiv prietenos.
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj.

Responsabilități principale:

  • Transportarea mărfii (produse nealimentare) în raza municipiului Chișinău;
  • Încărcarea și descărcarea mărfurilor transportate;
  • Lucrul cu documentele de însoțire;
  • Program de muncă de la 8.30 la 18.00, de Luni până Vineri inclusiv;
  • Salariu de la 5000-7000 lei după impozitare;
  • Pachet social complet;
  • Bonusuri și prime oferite lunar.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Persoana de contact Natalia
mob. 079015590

Telefon:
078770461

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой

Похожие вакансии