Горячие вакансии

Вакансия от 22 сентября 2019

Operator Depozit @ Petrom Moldova

7700 лей

Компания:
Petrom Moldova SRL  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Образование:
среднее

Описание вакансии

Responsabilităţi principale:

  • Îndeplinirea operaţiunilor de recepţionare, livrare, păstrare şi evidenţă a produselor petroliere;
  • Întocmirea rapoartelor de tură referitoare la recepţionarea, livrarea şi stocul produselor petroliere;
  • Respectarea regulilor de exploatare tehnică a depozitului petrolier, instrucţiunilor de lucru, instrucţiunilor de sănătate şi Securitate, etc;
  • Menținerea locului de muncă și teritoriului adiacent în bună funcționare și curățenie.

Aptitudini si competente necesare:

  • Studii medii sau medii speciale;
  • Sănătos și apt de muncă cu produse petroliere;
  • Dorință de muncă și dezvoltare continuă;
  • Responsabilitate, punctualitate, spirit de iniţiativă.

Ce oferim:

  • Un mediu de lucru cu procese clar definite;
  • Un program de lucru comod de 40 ore pe săptămână (fără ture de noapte);
  • Un salariu transparent și motivant plus premii trimestriale în dependență de performanță;
  • Tichete de masa în valoare de 45 mdl/zi;
  • Asigurare medicală privată;
  • Subvenționarea activităților sportive;
  • Compensarea cheltuielilor de transport.

Cei interesați sunt invitați să aplice prin transmiterea unui CV și a unei scrisori de intenţie accesând butonul Trimite CV.

Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.

Pentru mai multe detalii ne puteți apela la 022 858 920.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Cariera on online

Похожие вакансии