Вакансия от 22 августа 2019

Brand manager @ Media Show Grup

Компания:
Media Sahow Grup
Контактное лицо:
Tatiana
Телефон:
079204044
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Образование:
высшее
Преимущество:

Описание вакансии

Hey tu, fire creativă, hai în echipa noastră! Compania Media Show Grup angajează Brand Manager!

Responsabilităţile principale:

  • Implementarea și dezvoltarea strategiei de brand și de comunicare;
  • Identificarea noilor oportunități pentru brand;
  • Dezvoltarea, organizarea și controlul programelor orientate către consumator;
  • Abilități de a formula și transpune ideile și gândurile în cuvinte;
  • Aptitudini și experiență de copywriting;
  • Competențe de lucru în PhotoShop; (avantaj);
  • Experienţă în marketing dintre care cel puțin 1 an în marketing online, social media;
  • Abilități de întreținere și dezvoltarea relațiilor cu clienții;
  • Personalitate creativă şi cu iniţiativă, capabilă sa lucreze în echipă.

Beneficii

  • Mediu de lucru plăcut, stabil, echipă tânără şi dinamică;
  • Șansa de a participa la un proiect de anvergură alături de specialiști;
  • Salariu motivant;
  • Posibilități de dezvoltare a unei cariere în marketing într-o companie de succes.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV, indicând în subiect postul vacant. Detalii la nr 079204044 - Tatiana.

Отправить резюме
Cariera on online

Похожие вакансии