Горячие вакансии

Вакансия от 25 августа 2019

Director adjunct într-o companie de construcții @ Orhei-Vit

Компания:
Orhei-Vit  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 3 лет
Образование:
высшее

Описание вакансии

Cerințe:

  • experiență într-o poziție similară, minimum - 3 ani;
  • studii superioare tehnice (inginerești, construcție);
  • Flexibil, creativ, abilitatea de a lucra cu dead-line-urile;
  • posedarea capacitații de planificare (capacitatea de a-și organiza și coordona activitatea, de a pune priorităţi, utilizând şi repartizând adecvat resursele necesare);
  • creativitate, comunicabilitate, orientare spre rezultatul final.

Condiții de muncă:

  • angajare oficială;
  • pachet social deplin;
  • salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului.

Responsabilități:

  • asigură funcționalitatea și starea tehnică a obiectelor imobiliare, ce aparţin companiei;
  • stabilește planul de reparații și organizează echipele de constructori;
  • întocmește devizele de cheltuieli pentru lucrările de construcții și mentenanță;
  • selectează obiecte imobiliare pentru proiectele comerciale noi și de investiții;
  • execută demararea, derularea, finalizarea proiectelor de investiții/mentenanța a obiectelor imobiliare;
  • supervizează şi controlează riguros externalizarea activității de proiectare;
  • supervizează procesele de proiectare și execuție, elaborarea și implementarea soluțiilor tehnice pentru clădirile din patrimoniul companiei.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой

Похожие вакансии