Горячие вакансии

Вакансия от 22 сентября 2019

Specialist îmbunătățire procese @ Grafit Holding

Компания:
Grafit Holding  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Образование:
среднее специальное

Описание вакансии

Candidatul ideal:

  • studii superioare în domeniul economic (contabilitate, finanțe);
  • cunoştințe de limbă engleză la nivel mediu (obligatoriu);
  • cunoştinţe foarte bune de operare PC;
  • persoană responsabilă, organizată, cu capacități de analiză și sinteză solide.

Descrierea jobului:

  • operarea și analizarea încasărilor și plăților prin sistemul intern al companiei;
  • urmărirea circuitului documentelor conform procedurilor de lucru ale unității;
  • asigurarea desfășurării ritmice și în bune condiții a unor operațiuni specifice activității financiare.

Ce oferim:

  • salariu fix 300 € NET;
  • angajare oficială conform CM RM și pachet social complet;
  • instruire continuă;
  • oficiu în centrul orașului.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Cariera on online

Похожие вакансии