Горячие вакансии

Вакансия от 18 сентября 2019

Director Regional de Vânzări (f/m) @ Kaufland

Компания:
Kaufland SRL  VIP
Город:
Кишинёв, Бельцы
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 5 лет
Образование:
высшее

Описание вакансии

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru. Locul tău e la Kaufland!

Profilul tău

  • Studii superioare finalizate și experiență în domeniul comerțului
  • Experiență de conducere minimum 5 ani

  • Spirit antreprenorial, gândire analitică și strategică

  • Foarte bune abilități interpersonale și cunoștințe de limbă germană/engleză

  • Disponibilitate pentru deplasare și relocare în țară

Responsabilitățile tale

  • Coordonezi strategic magazinele din aria geografică de responsabilitate
  • Reprezinți compania în exterior și menții contactul cu instituțiile regionale

  • Conduci, motivezi și dezvolți angajații din subordine

  • Verifici și optimizezi indicatorii economici, specifici grupelor de marfă

  • Optimizezi disponibilitatea mărfii din magazine și verifici respectarea standardelor de prospețime și igienă

Beneficiile tale

Crearea unui mediu de lucru plăcut și motivant pentru colegi este una dintre prioritățile noastre.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой

Похожие вакансии