Вакансия от 17 ноября 2020

Designer @ ,,BM PUBLIC”

Компания:
BM PUBLIC SRL
Контактное лицо:
Bumbu Maria
Телефон:
079645996
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 2 лет
Образование:
высшее

Описание вакансии

#Tu poți mai bine:)
Vino în echipa noastră!
Talentul tău este la mare căutare. Avem nevoie de tine în departamentul tipografic.
Vei avea regim de muncă absolut normal, cu oră de masă și weekend liber. Colegii tăi sunt o echipă de nota 10, așa că te vor ajuta să te adaptezi ușor.
Salariul este unul motivant, dar va crește odată cu experiența ta în companie.
Cerem de la tine:

  • să cunoști foarte bine programele grafice ca Photoshop, Corel DRAW, Illustrator;
  • experiență în design grafic;
  • să fii responsabil și răbdător;
  • să poți dezvolta noi idei;

Trimite CV și portofoliul tău sau în mesenger pe pagina noastra de facebook(@bmpublic).
Te contactăm cât mai curând după recepționarea acestuia.

P.S Dacă nu cauți un job, dar știi pe cineva care are nevoie să se angajeze ca designer, vom fi recunoscători pentru recomandare.

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza