Горячие вакансии

Вакансия от 19 января 2020

Manager Call Center @ Studio Moderna

Компания:
Studio Moderna  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Образование:
высшее
Преимущество:

Описание вакансии

Candidatul ideal:

  • Studii superioare
  • Experiență în domeniu minimum 1 an
  • Aptitudini excelente de negociere, comunicare verbală şi scrisă
  • Capacitatea de orientare rapidă într-o situaţie şi de a lua decizii corecte
  • Abilităţi bune de planificare a timpului de lucru cu un volum mare de informaţie în termeni restrânşi
  • Iniţiativă, independenţă şi capacitatea de a convinge
  • Nivel ridicat de responsabilitate și confidenţialitate
  • Cunoaşterea obligatorie a limbilor română, rusă, engleza – va constitui un avantaj
  • Utilizator avansat PC (Microsoft Office, Internet)

Responsabilităţi cheie:

  • Coordonarea şi administrarea Call-Center
  • Colectarea şi analiza datelor statistice, raportare către conducerea companiei
  • Compilarea KPI, definirea planurilor de lucru ale departamentului
  • Monitorizarea conformității cu KPI, calculul KPI
  • Monitorizarea procesului de recrutare
  • Pregatirea şi actualizarea materialelor de instruire şi monitorizearea procesului de instruire a angajaţilor
  • Monitorizarea vânzărilor în baza KPI stabilite
  • Analiza comportamentului bazei de date, dezvoltarea unei strategii de operare a centrului de contact care vizează menţinerea şi creşterea bazei
  • Rezolvarea sarcinilor tactice ale unui Call Center

Noi oferim:

  • Oportunitatea dezvoltării unei cariere într-un mediu de profesionişti într-o companie internaţională de success
  • Creştere profesională
  • Lucru într-un mediu dinamic şi motivant
  • Pachet salarial atractiv și competitiv (salariu fix plus bonusuri de performanţă corelate în mod direct cu nivelul de implicare şi rezultatele obţinute)
  • Pachet social deplin
  • Telefon corporativ
  • Program de lucru de luni până vineri, de la 09:00 până la 18:00, cu pauză de masă de o oră

Persoanele interesate, care corespund tuturor cerinţelor, trebuie să expedieze CV-ul în limba română sau engleză, accesând butonul Trimite CV.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
proimobil

Похожие вакансии