Вакансия от 19 августа 2019

Expert Creditar @ DIRECT CREDIT

Компания:
DIRECT CREDIT
Контактное лицо:
Eugeniu Calugareanu
Телефон:
062187641
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Образование:
высшее

Описание вакансии

Salariu:  5.000 - 8.000 lei

Cerințe:

  • Studii superioare finisate sau în ultimul an de studii;
  • Fluență în limba română și rusă;
  • Capacități de negociere și comunicare cu clienții;
  • Abilități de utilizare a calculatorului;
  • Abilități de învățare rapidă și dorință de dezvoltare profesională;
  • Atenție la detalii și abilități de analiză;
  • Capacități de organizare, concentrare;
  • Abilități de lucru individual și în echipă;
  • Seriozitate, punctualitate, responsabilitate și inițiativă.

Responsabilități:

  • Comunicarea cu clienții;
  • Examinarea solicitărilor de credit;
  • Analiza stării financiare a clienților;
  • Negocierea termenilor contractuali;
  • Semnarea contractelor cu debitorii;
  • Pregătirea și prezentarea rapoartelor de activitate.

Beneficii:

  • Salariu fix achitat la timp;
  • Prânzul achitat din contul companiei;
  • Oficiu modern și birou confortabil;
  • Echipă tânără și prietenoasă;
  • Oportunități de creștere în carieră;
  • Instruire gratuită;
  • Angajare oficială și pachet social deplin.

Dacă ești interesat, expediază CV-ul cu poză accesând butonul Trimite CV.

Отправить резюме

Похожие вакансии