Горячие вакансии

Вакансия от 07 декабря 2019

Director General @ „Oratorica”

Компания:
Oratorica
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 2 лет
Образование:
высшее
Преимущество:

Описание вакансии

Responsabilități de bază:

  • Organizarea și coordonarea desfășurării activităților, proiectelor și inițiativelor de dezvoltare/eficientizare;
  • Elaborarea strategiilor de promovare a serviciilor oferite;
  • Întocmirea dărilor de seamă și elaborarea rapoartelor;
  • Organizarea activităților de planificare, analiză și gestiunea bugetului.

Cerințe față de candidați / Studii, competenţe, abilităţi:

  • Studii superioare finalizate, de profil economic;
  • Experiență de muncă într-o poziție similară de 2 ani;
  • Vorbirea fluentă în limbile română, rusă și engleză;
  • Utilizator sigur al PC-ului;
  • Creativitate, spirit de iniţiativă, încredere în sine;
  • Capacitate sporită de muncă;
  • Gândire analitică și strategică;
  • Aptitudini organizatorice și de planificare;
  • Motivare către rezultate;
  • Responsabilitate și punctualitate;
  • Persoană dinamică, determinată, comunicativă;
  • Capacitate de a lua decizii rapid, de delegare și de coordonare a echipei din subordine.

Noi oferim:

  • acces gratuit la platforme internaționale de e-learning, cum ar fi Udemy, Pluralsight, Coursera etc.;
  • lecții gratuite de engleză, germană, italiană, franceză, spaniolă;
  • la solicitarea angajaților, compania poate comanda anumite cărți pentru aceștia;
  • certificări și traininguri plătite;
  • programe de loialitate şi remunerare pentru recomandarea noilor angajaţi;
  • activităţi de responsabilitate socială, corporativă şi de caritate.
  • orice curs de la Oratorica pentru copiii angajaților sunt acoperita integral de către companie;
  • bonusuri pentru performanță în adaos la salariu.

Dacă te-ai regăsit în descierea anunțului, așteptăm CV-ul tău la adresa: hr@oratorica.md

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
proimobil

Похожие вакансии