Вакансия от 23 октября 2020

Designer mobilier @ ,,AMBIANȚA”

Компания:
AMBIANȚA
Контактное лицо:
Ambianța
Телефон:
022855330
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Образование:
среднее специальное

Описание вакансии

Compania de mobilă “Ambianța” este în căutarea unui coleg nou. Suntem o echipă tânără de profesionioști care are  nevoie de un “Designer de mobilă”.

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea programelor – AutoCad, 3D Max si SketchUp (reprezintă un avantaj).

Suntem dispuși să-ți oferim:

  • Grafic de lucru de la 8:00-17:00, de luni-vineri;
  • Posibilitate de afirmare si oportunitate de a crea liber;
  • Salariu motivant (suma căruia se va discuta cu candidatul care va trece cu succes - concursul de angajare).

Pentru mai multe detalii ne contactați la numărul de telefon: 022-58-06-99 sau 022-85-53-30, de asemenea,puteți expedia CV-ul dumneavoastră.

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza