Горячие вакансии

Вакансия от 21 февраля 2020

Vânzător consultant în magazinul Alo (Chișinău) @ Xiaomi Store

5000 лей

Компания:
Xiaomi Store  VIP
Контактное лицо:
Ecaterina
Телефон:
078 800 724
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

Dorești să lucrezi într-o echipă puternică și să cîștigi un salariu decent? Ești pregătit pentru a te realiza și a avansa în carieră? Cine mai mult muncește –acela mai mult primește! Noi căutam persoane active, pozitive gata pentru lucru.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă
  • Utilizator de PC
  • Comunicabil, amabil, responsabil

Fii parte acum a echipei noastre prietenoase! Află mai mult despre noi pe pagina noastră de facebook www.facebook.com/Vicmobile.Moldova

În schimb vă putem oferi:

  • Angajare oficială, pachet social complet
  • Perfecționalizare continuă a calităților profesionale
  • Lucru interesant intr-o echipă bună

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV, obligatoriu cu o fotografie atașată și indicînd postul pentru care aplicați.
Telefon: 078800724
Chișinău, șos.Muncești, 41 (nu departe de Gara Feroviară)

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии