Вакансия от 05 октября 2020

Grafic designer @ ,,CareerHub Moldova”

10000 лей

Компания:
CareerHub Moldova
Контактное лицо:
Olesea Vascan
Телефон:
60190819
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года

Описание вакансии

Suntem o echipă tânără, ambițioasă și prietenoasă!
Obiectivul principal al Funcției:

Elaborarea și pregătirea desenelor grafice cu parametrii necesari, în termenii stabiliți, pentru a fi imprimate pe material din plastic, sticlă, mobilier sau alte materiale, pentru diferite tipuri de produse de decor și publicitare;

Pentru a realiza cu succes obiectivul de mai sus, este important:

  • să posezi seriozitate, creativitate, simț artistic,
  • să fii atent la detalii și bine organizat;
  • să posezi cunoștințe avansate Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator;
  • să posezi cunoștințe de design, fonturi, machetare necesare transpunerii propunerii de creație în documentul final;
  • Respectarea termenelor, lucru în echipă;

Dacă posezi Competențele menționate mai sus, atunci noi îți oferim:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu stimulant, inovativ;
  • Perspective de dezvoltare profesională;
  • Salariu motivant;
  • O echipă tânără și prietenoasă.

Te-am intrigat?

Dacă da, atunci expediază-ne ACUM CV-ul cu Mențiunea Grafic designer.

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza