Вакансия от 21 января 2020

Vânzător - consultant produse cosmetice @ Viorica Cosmetic

Компания:
Viorica Cosmetic  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Образование:
высшее

Описание вакансии

Condiții de muncă:

  • Salariu stabil + bonus de performanță;
  • Angajare oficială conform legislației RM;
  • Program de lucru full - time;
  • Program convenabil;
  • Un loc de muncă interesant și de prestigiu, într-un colectiv prietenos;
  • Posibilitate nelimitată de creștere profesională în cadrul companiei.

Responsabilități:

  • Consultarea clienților privind sortimentul;
  • Vânzarea produselor cosmetice și de parfumerie;
  • Lucru cu aparatul de casă;
  • Menținerea curățeniei la locul de muncă;
  • Lucru cu documentația în interiorul magazinului.

Cerințe față de candidat:

  • Persoană energică, zâmbitoare, cu dorință de a lucra;
  • Vorbirea fluentă a limbilor română și rusă – este obligatorie.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Vă rugăm să atașați o fotografie la CV-ul dvs.

Toți candidații, care corespund cerințelor menționate mai sus, vor fi invitați la interviu.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
proimobil

Похожие вакансии