Горячие вакансии

Вакансия от 12 августа 2020

Graphic Designer ( Chisinau )

8000 лей

Компания:
Bisar  VIP
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time
Требования:
Опыт работы от 1 года
Образование:
среднее

Описание вакансии

Îți dorești un loc de muncă într-o atmosferă confortabilă în compania unui colectiv tânăr? Cauți
un joc care să-ți ofere un salariu atractiv, pachet social și creștere profesională?

Dacă ai răspuns DA la toate întrebările, citește mai departe!

Cautam la tine 3 calități importante:

- Esti creativ, original, responsabil și poți să te încadrezi în cerintele primite
- Ești atent la detalii și ai experiență în domeniu
- Ai încredere în sine și îți place munca în echipă

Cerinţe faţă de candidat:

- Limba română (maternă)
- Cunoştinţe și experiență în programele: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Flash, Corel Draw,
Adobe Illustrator
Care sunt responsabilitățile tale:
- Creaţie, realizare şi modificare machete grafice;
- Design al publicității exterioare tipărite;
- Crearea stilului firmei (bannere, cărți de vizită, pliante, blanchete, logotipuri etc.);

Condiţii:

- Carieră avantajoasă în compania lider pe piață
- Angajarea oficială
- Salariu atractiv
- Activitate cu program complex
- Implicare 100 %
- Lucru în oficiu confortabil

Căutam membri valoroși pentru echipa noastră și iubim să vedem cum oamenii se transformă de
la o lună la alta după ce ni s-au alăturat. Așa că, dacă vrei un mediu în care să fii sigur că evoluezi personal și profesional, îl găsești aici!

Așteptăm CV-ul însoțit de o fotografie și câteva lucrări la adresa de e-mail:
hr.bisarmoldova@gmail.com

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza