Горячие вакансии

Вакансия от 11 декабря 2019

Inginer Produs / Proces (Orhei) @ SEBN MD

Компания:
SE Bordnetze SRL (SEBN MD)  VIP
Город:
Кишинёв, Орхей
Вид занятости:
Full-time
Образование:
неоконченное высшее
Преимущество:

Описание вакансии

Atribuții:

  • Pregătește documentația tehnică pentru produs;
  • Soluționează probleme tehnice privind tehnologia produsului;
  • Managementul desenelor tehnice;
  • Stabilește parametrii echipamentului de producție;
  • Stabilește resursele necesare pentru procesul de producție.
Cerințe:
  • Studii superioare;
  • Cunoștințe de bază ale limbii engleze / germane
  • Experiență în domeniul automotive –avantaj;
  • Cunoștințe Ms Office;
  • Capacitate de analiză, organizare și planificare;
  • Abilități de comunicare;
  • Autonomie, spirit de inițiativă, simț de răspundere și studiu continuu.
A lucra în cadrul Sumitomo Electric Bordnetze înseamnă a fi în contact cu colegi din întreaga lume, cu parteneri, clienți, cu viitorul industriei auto, și de-asemenea cu o cultură corporatistă specială.
Compania noastră susține stabilitatea și continuitatea și este apreciată în întreaga lume pentru corectitudinea sa. Aplică acum accesând butonul Trimite CV.

Alătură-te echipei noastre!

Compania oferă:
  • Angajare oficială;
  • Transport asigurat;
  • Salariu motivant;
  • Bonusuri de performanță;
  • Condiții de muncă bune;
  • Asigurare medicală și socială;
  • Instruire la locul de muncă.

Web: www.sebn-career.com

Telefon: 0235 80 777; 062163777.

Adresa: or. Orhei, str. Unirii 57/2

Procesul de transmitere a CV-ului necesită primirea datelor cu caracter personal. Este important pentru noi să oferim cel mai eficient mod de a vă proteja datele personale. Prin urmare, vă asigurăm că datele dvs. vor fi utilizate în mod confidențial.

Отправить резюме

Отправьте свое резюме с уверенностью

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Компания подтверждена командой jobs.diez
  • Вакансия была проверена командой
proimobil

Похожие вакансии