Вакансия от 13 июня 2020

Graphic Designer/ Photoshop user la ,,Moldcable”

Компания:
Moldcable
Контактное лицо:
Rima Nemtu
Телефон:
+14159919177
Город:
Кишинёв
Вид занятости:
Full-time

Описание вакансии

Compania Moldcable, activă în SUA în domeniul telecomunicațiilor extinde echipa, aici în Chișinău, în oficiul locat în sectorul Buiucani.

Dacă ești pasionat de Design Grafic, ești o persoană creativă și dedicată, te invităm în echipa noastră!

Îți oferim un salariu atractiv
, într-o echipă tînără și ambițioasă.
Grafic de lucru 16.00-24.00

Obligațiuni:

  • Crearea materialelor publicitare (flyere, business carduri, prelucrarea imaginilor);
  • Monitorizarea rețelelor social media a companiei;
  • Actualizarea paginilor social media a companiei;
  • Crearea textelor publicitare;
  • Crearea anunțurilor pe site-uri de recrutare și social media.

Cerințe:

  • Utilizarea încrezută a aplicațiilor Photoshop sau Illustrator;
  • Cunoașterea limbii Engleze, Ruse sau/și Române;
  • Abilități de orientare spre rezultat, individual și în echipă;
  • Abilități de planificare și organizare.

Pentru mai multe detalii contactați:
+1 (253)-250-3777 (whatsapp)
069735330
Adresa pentru expedierea CV: viorel@moldcable.com

Отправить резюме
Jivy Group banner sub job

Похожие вакансии

cursuri de engleza